Reedycja Misplaced Childhood z autografem Fisha

Upadek EMI, wytwórni płytowej odpowiedzialnej za pierwsze osiem płyt zespołu Marillion oznaczał, że prawa do tych właśnie wydawnictw trafiły do Warner Bros. Spółką zależną od Warner Bros jest wytwórnia Parlophone, która wyda wznowienia albumów Marillion. Na pierwszy ogień poszedł Misplaced Childhood, który zostanie wydany w dwóch wersjach.

Płyty zostaną wydane 21 lipca, ale już jutro będzie je można zamawiać w sklepie Fisha (nie tylko tam zresztą, ale płyty zamówione w przedsprzedaży w sklepie Fisha zostaną przez niego podpisane!)

Nowe wydanie będzie zawierało wykonany przez Stevena Wilsona mix 5.1 oraz nowy remastering stereo z oryginalnej taśmy analogowej.

Na Blu-ray znajdzie się także film dokumentalny o powstawaniu albumu, w którym będzie można zobaczyć m.in. Fisha, Marillion, producenta Chrisa Kimseya.

Wersja 1: 4 CD + BluRay

Dysk 1: Cały zremasterowany album

Dysk 2 i 3: niepublikowany do tej pory koncert z Muziekcentrum Vredenburg, Utrecht (grudzień 1985). Zawiera cały album Misplaced Childhood, a także Emerald Lies (intro), Script for a Jester’s Tear, Incubus, Chelsea Monday, The Web, Fugazi, Garden Party i Market Square Heroes

Dysk 4 to zestaw utworów ze stron B singli i wersji demo

BluRay zawiera godzinny film dokumentalny, tzw. teledyski do „Lavender”, „Kayleigh”, „Lady Nina” i “Heart Of Lothian”, a także oryginalny album w wersji dźwiękowej 5.1 zremiksowany przez Stevena Wilsona oraz wersję stereo 96kHz 24 bit.

Wersja 2: 4 płyty winylowe

Płyta 1: oryginalny album
Płyty 2 – 4: koncert z Utrechtu
Winyl 180 gram, 24 stronnicowa książka zawierająca replikę programu trasy koncertowej.
Sklep Fisha znajdziecie tutaj http://shop.fishheads.club/
Ceny płyt: £29.99 (czyli jakieś 150 zł) za wersję CD + BluRay oraz £49.99 (czyli ok. 250 zł) za winyl. Plus przesyłka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*