Zasady forum - Regulamin

Informacje o zasadach i netykiecie; można zgłaszać propozycje zmian, ale nie ma gwarancji, że będą uwzględnione
Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 23
Rejestracja: wt sty 02, 2007 13:10

Zasady forum - Regulamin

Postautor: admin » czw sty 11, 2007 19:25

1. Dostęp do serwisu Forum Fish - The Company Poland posiadają wszyscy użytkownicy publicznej sieci Internet. Pisanie wiadomości na forum jest warunkowane zarejestrowaniem się. Goście mogą jedynie czytać wiadomości.

2. Uczestnik Forum Fish - The Company Poland publikuje swoje komentarze i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność. The Company Poland (jedyny autoryzowany i oficjalny fanclub Fisha w Polsce) oraz Fish nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez uczestników na łamach Forum.

3. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez uczestników na łamach Forum treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, czy też propagujących przemoc. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez uczestników na łamach Forum treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.
Niedopuszczalne jest również umieszczanie przez uczestników na łamach Forum przekazów reklamowych.

4. The Company Poland zastrzega sobie prawo do usuwania treści, o których mowa w pkt. 3, niniejszego regulaminu, jak również prawo do blokowania uczestnictwa w Forum Fish - The Company Poland w stosunku do osób naruszających w sposób notoryczny postanowienia regulaminu.

5. The Company Poland nie przekazuje, nie sprzedaje i nie użycza zgromadzonych danych użytkowników Forum innym osobom lub instytucjom, chyba że dzieje się to za wyraźną zgodą lub na życzenie użytkownika, którego dane dotyczą lub też na żądanie uprawnionych organów państwa na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań.

6. Regulamin niniejszy obowiązuje od momentu jego opublikowania. The Company Poland zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania na tej stronie.

Wróć do „Zasady forum i netykieta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość