This is the last song I will ever sing ...

Jesteś pierwszy raz na forum? Chcesz się przywitać i napisać 'parę słów o sobie'? To właśnie tutaj
Awatar użytkownika
figlu
The Great Unraveller

This is the last song I will ever sing ...

Postautor: figlu » pt paź 12, 2018 20:43

Pingwin pisze:8310 postów, ostatnio widziany tu 30 marca 2018, o 22:05.
Tak z ludzkiej życzliwości i naturalnej ciekawości zapytam: co się z dzieje z najaktywniejszym uczestnikiem tego forum, moderatorem i Drugim po Bogu tutaj? Gdzie jest Figlu i czemu go nie ma?
Już ponad pół roku milczy. Oświećcie mnie, dobrzy ludzie.

To bardzo miłe PANIE Pingwinie . Naprawdę . Po tych wszystkich latach ... SZACUNEK :)

Poczułem się trochę wywołany do tablicy. No bo jak to tak odchodzić bez pożegnania, będąc moderatorem i najaktywniejszym forumowiczem... ?
Tak więc chciałbym podziękować wszystkim członkom The Company Poland, których miałem przyjemność poznać czy to na forum czy koncertach Fisha za te 12 lat . Dziękuję za wszystkie rozmowy te dobre i te na pograniczu awantury :wink:
Dziękuję za znakomitą zabawę na wszystkich koncertach . Naprawdę momenty były !!! :)
Życzę udanej zabawy na najbliższych koncertach .
Wszystko ma swój kres . Przychodzi moment kiedy nie czuje się już tego dreszczu, kiedy światło jest już zbyt słabe, więc pora je wygaszać . ( ale kurwa patos ... )

Jeszcze raz dziękuję wszystkim , a w szczególności :
Markowi- za wszystko , szczególnie za akcję z szalikiem ŁKSu na scenie w Krakowie :twisted:
Krzyśkowi z Łodzi - że wpuścił mnie do samochodu podczas wielkiej ulewy przed koncertem w Stodole w 2007 roku chyba .
Pingwinowi - że był godnym oponentem :wink:

Dzięki za wszystko i pozdrawiam
Figlu , Łódż 12.10 .2018

And You won't rest
until my loving mouth
is shut good and proper
FOREVER ...

https://www.youtube.com/watch?v=ioefcU8Pk7g
2007-2018

Wróć do „Przywitaj się”