Koncerty Wrocław

O Beethovenie i Milesie Davisie - nie tutaj
Awatar użytkownika
Nicoletta
13th Star

Koncerty Wrocław

Postautor: Nicoletta » pt lis 15, 2013 14:38

z góry przepraszam jak wkleiłam temat w zły dział, ale dla zainteresowanych: http://www.ticketpro.pl/jnp/zmiany-w-im ... oclaw.html

Pamiętam, że kilka osób interesowało się grupą ;]
Tides from Nebula.
Zapraszam do Wrocławia :)

[ Dodano: Pią Lis 15, 2013 14:44 ]
A jeszcze bardziej zapraszam na: http://biletin.pl/pl/event,show,1603,jelonek.html

co prawda będzie potem i w poznaniu i w Łodzi ( Figlu u ciebie na Mikołajki )
Michał Jelonek! - to tak na milion % będę :)

[ Dodano: Nie Lis 17, 2013 14:31 ]
a już 18.12. AYO
http://www.wrock.pl/news-23355/Koncert_AYO/
dla tych co lubią takie soulowo-folkowe klimaty :)
Ostatnio zmieniony pt lis 15, 2013 14:39 przez Nicoletta, łącznie zmieniany 1 raz.
Nessuno mi può giudicare, nemmeno tu

Awatar użytkownika
Nicoletta
13th Star

Re: Koncerty Wrocław

Postautor: Nicoletta » wt lip 08, 2014 10:12

Kolejna dobra wiadomość. Jesienią do Wrocławia zawita jeden z lepszych, moim skromnym zdaniem, zespołów skandynawskich grających prog, a mianowicie PAIN OF SALVATION! :mrgreen:
http://artrock.pl/aktualnosci/7760/spoc ... _2014.html

Koncert odbędzie się 10.10.2014 ( czyli 5 dni przed Fishem - można sobie zrobić np. długi weekend we Wro :mrgreen: ) w sali Zaklęte Rewiry.
Bilety są już dostępne, ceny całkiem miłe 75 zł przedsprzedaż i 95 w dniu koncertu.

Spodziewam się przyjemnej uczty muzycznej :)

Drugi koncert odbędzie się na opolszczyźnie 11 października tegoż roku.

Awatar użytkownika
fkbp
Raingod

Postautor: fkbp » wt lip 08, 2014 10:45

Nico... już kiedyś pisałam, że my tak daleko na koncerty nie jeździm ;)
:twisted:

Awatar użytkownika
Pingwin
Marquee Veteran

Postautor: Pingwin » wt lip 08, 2014 13:24

fkbp pisze:Nico... już kiedyś pisałam, że my tak daleko na koncerty nie jeździm ;)
:twisted:

:) slusznie, slusznie, do tego grajdoła nad Odrą przyjeżdżać nie ma po co. Kiedyś autentycznie było to fajne miasto, w latach 90tych, kiedy zaczeło się remontowanie rynku, potem powódź, patriotyzm lokalny, fajne przedsięwzięcia, miasto zmieniało się w oczach z szarego molocha w coś sympatycznego i dynamicznego.
Dzizas, ja wtedy gdziekolwiek nie pojechałem, wszędzie chwaliłem ten Wrocław aż się ode mnie opędzali:)))

Ale ostatnie lata to tylko i wyłącznie bufonada, wywalanie kasy publicznej w kosmos, jakieś poronione pomysły, utrudniające ruch w mieście, brud i syf wszechobecne. Afery i aferki w urzędzie, prezydent oszołom kompletnie oderwany od realiów, zbliżająca się kompromitacja ESK 2016, w eleganckim kiedyś rynku i w okolicy coraz więcej pustostanów i sklepików z wódką 24 h. Najgorsza w polskich dużych miastach komunikacja miejska.... Itd.

I długi, coraz większe długi.

No ale Nicoletta najwyraźniej lubi ten wrocławski radosny PR:) Ja się cieszę, ilekroć z tego miasta oszołomionego wyjeżdzam. Nie przyjeżdzaj, fkpb:) nie ma po co. Fajniej jest w Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Lublinie.

Awatar użytkownika
Nicoletta
13th Star

Postautor: Nicoletta » wt lip 08, 2014 13:36

Pingwin pisze:
:) slusznie, slusznie, do tego grajdoła nad Odrą przyjeżdżać nie ma po co.

można przyjechać na koncert ( i tego dotyczył mój post) - nikt nikomu nie każe biegać po mieście z wychwalającym je transparentem. Nie wydaje mi się, bym napisała ten post po chińsku, a po polsku nawet głęboka analiza tekstu nie wskazuje na jakikolwiek "radosny PR" dotyczący miasta Wrocławia i nie przypominam sobie, abym jakoś szczególnie kiedykolwiek takiż uprawiała na tym forum.

Awatar użytkownika
figlu
The Great Unraveller

Postautor: figlu » wt lip 08, 2014 19:00

Ja tam na koncert Fisha do WRO się stawię i mam nadzieję że mój ulubiony Górny Śląsk też będzie w komplecie :) I w sumie lubię trochę ten Wrocław , jest parę klimatycznych miejsc w których naprawdę dobrze się czuję . Co oczywiście nie zmienia faktu, że najfajniejszym miastem w Polsce jest miasto ....Łódź :twisted: W końcu bycie Rodowitym Łodzianinem zobowiązuje więc musiałem napomknąć :P . Dobra nie offtopuje , idę po mineralną Biedronki , bo szykuje się porządna burza .
2007-2018

Awatar użytkownika
fkbp
Raingod

Postautor: fkbp » wt lip 08, 2014 19:56

figlu pisze: Co oczywiście nie zmienia faktu, że najfajniejszym miastem w Polsce jest miasto ....Łódź :twisted:

Taaaa... Z Katowic do Ustki jechaliśmy tydzień temu 7 godzin. Z czego 5 przez Łódź :twisted: :twisted: :twisted: To miasto, do którego nie dotarła jeszcze myśl techniczna pozwalająca na synchronizację sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniach :P
Ale to nie zmienia faktu, że Łukasza lubimy :)

Awatar użytkownika
Pingwin
Marquee Veteran

Postautor: Pingwin » śr lip 09, 2014 14:28

Nicoletta pisze:[
można przyjechać na koncert ( i tego dotyczył mój post) - nikt nikomu nie każe biegać po mieście z wychwalającym je transparentem. Nie wydaje mi się, bym napisała ten post po chińsku, a po polsku nawet głęboka analiza tekstu nie wskazuje na jakikolwiek "radosny PR" dotyczący miasta Wrocławia i nie przypominam sobie, abym jakoś szczególnie kiedykolwiek takiż uprawiała na tym forum.

spokojnie, spokojnie, nie napinaj się tak:) więcej luzu. W kilku już postach wychwalasz zalety tego wspaniałego miasta:)) Tak sobie to czytam i takie mnie wnioski nachodzą. Niestety, wrocławianie się teraz dzielą, wskutek polityki obecnie nam miłościwie panującego Prezydenta, na tych co miasto chwalą i na tych, co ze zgrozą obserwują degrengoladę.
Coraz więcej jest tych drugich, co mnie bardzo cieszy. Czym prędzej pogonimy tę bandę z ratusza, tym szybciej wszystko zacznie wracać do normy. Dlatego reagujemy wszędzie na przejawy propagandy wrocławskiej, w myśl zasady: czym gorzej tym lepiej:))

Awatar użytkownika
Pingwin
Marquee Veteran

Postautor: Pingwin » śr lip 09, 2014 14:30

fkbp pisze:
figlu pisze: ......7 godzin. Z czego 5 przez Łódź :twisted: :twisted: :twisted: To miasto, do którego nie dotarła jeszcze myśl techniczna pozwalająca na synchronizację sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniach :P
)

oooo, to zmieniam zdanie: koniecznie przyjedż do Wrocławia. To co zobaczysz tutaj zza kółka przerośnie twoje wrażenia z Łodzi i to wielokrotnie:)) Zapoznasz się min. z działaniem genialnego systemu ITS, naprawdę zachęcam:)
Przy okazji wpadniesz na koncert i wypijemy za zdrowie Wuja:)

Awatar użytkownika
figlu
The Great Unraveller

Postautor: figlu » śr lip 09, 2014 16:20

Młoda kapustka na masełku ( oczywiście :mrgreen: ) z pomidorami i do tego młode ziemniaczki . Pycha . Polecam :)
2007-2018

Awatar użytkownika
Nicoletta
13th Star

Postautor: Nicoletta » śr lip 09, 2014 16:25

figlu pisze:Młoda kapustka na masełku ( oczywiście :mrgreen: ) z pomidorami i do tego młode ziemniaczki . Pycha . Polecam :)

Figlu, offtopujesz :P wątek kulinarny to nie tu ;)

a co do Wrocławia - to nie za bardzo mnie obchodzi jego los - nie wiążę z nim swojej przyszłości. Zapraszam jednak na koncert, bo POS na żywo warto zobaczyć. Jestem ciekawa szczególnie ze względu na zmianę wizerunkową Daniela, dyskusyjną tak w ogóle. Mam nadzieję, że wygląd nie wpłynął na głos :)

Awatar użytkownika
Pingwin
Marquee Veteran

Postautor: Pingwin » czw lip 10, 2014 00:44

wiążesz przyszłość z Łodzią
moj kolega zrobił ten sam wist niedawno:)
jak się te losy splatają:)))

Awatar użytkownika
Nicoletta
13th Star

Postautor: Nicoletta » czw lip 10, 2014 10:40

a to z fusów wywróżyłeś? ;)

i wracając do tematu - jeszcze czas, ale przypomnieć nie zaszkodzi - QUEEN SYMFONICZNIE - 8.11.2014 - Filharmonia Wrocławska, a 30.11 - Katowice ;) więc bliżej ... w razie czego :)

Awatar użytkownika
fkbp
Raingod

Postautor: fkbp » czw lip 10, 2014 11:07

Ooo, nie wiedziałam. Widać na starość refleks już nie ten ;)

Awatar użytkownika
fkbp
Raingod

Postautor: fkbp » czw lip 10, 2014 13:08

Bilety zakupione, dzięki Nico za info :)

Wróć do „Rock ”